Lauavalgusti Salotto must

Tootekood
526313
135,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 52 cm Kõrgus: 55 cm Sügavus: 25 cm
Muljetavaldav lauavalgusti Salotto võlub oma suurepärase stiilsusega. Jõulisele mustale toonile lisavad industriaalset nooti kuldsed detailid, see kooslus loob ruumi rikkaliku olustiku. Lisaks oma suurepärasele funktsionaalsusele on maitsekas valgusti ka võimas pilgupüüdja. Sobitades lauavalgustit erinevate disainelementidega, loote unikaalse sisekujunduse.

Lauavalgusti Salotto on valmistatud metallist. Kaabli pikkus on 160 cm. Kupli mõõdud on 18 x 25 x 25 cm. Lüliti on juhtme küljes.

Materjal: metall
Värv: must
Võimsus: 40W
Sokkel: E14