Anguilla laud+ 4 tooli, hall

Tootekood
96340
Special Price 335,00 € Regular Price 449,00 €
Hinnavõit 114,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 130 cm Kõrgus: 73 cm Sügavus: 80 cm
Hall komplekt Anguilla sobib ideaalselt kliendile, kes hindab aiamööbli komplekti kaunist välimust ning praktilist disaini. Komplekti kuulub üks laudja neli tooli. Aiamööbli komplekt sobib nii aeda, terassile, rõdule või miks mitte ka siseruumidesse, näiteks sauna eesruumi.

Aiamööbli komplekt Anguilla toolide ning laua karkassid on valmistatud vastupidavast alumiiniumist. Toolid ning laud kaetud plastikust rotang punutisega. Laua plaadiks on vastupidav karastatud klaas. Söögilaua mõõdud on 130x80x73 cm ning tooli mõõt on 55x57x78 cm. Tooli maksimaalne kandevõime on 150 kg.

Materjal: alumiinium, plastik rotang
Värv: hall
-25%