Lorena Canals puuvillane vaip Bereber 90x130 cm RugCycled

Tootekood
531011
97,00 €
Laos
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Sügavus: 130 cm
Lorena Canals vaip Bereber esindab kaasaegset ning kerget skandinaavia stiili. Klassikaline beez toon ning must unikaalne muster loovad üheskoos originaalse koosluse, mis toob ruumi stiili ja omapära. Lihtsad jooned ning elegantne disain sobib pea igasse interjööri. Vaip sobib hästi nii põrandale kui ka seinale. Käsitsi valmistatud vaibana on iga detail ainulaadne, hoolikalt läbi mõeldud ning kavandatud. Sooja ja hubase atmosfääri loomiseks saate vaipa kergelt kombineerida teiste sisustuselementidega.

Vaiba alus on kootud tekstiili- ja tootmisjääkidest valmistatud lõnga abil ning peal on iseloomulik berberikujundus värvimata, pehme, loodusliku puuvillaga. Vaip on valmistatud käsitsi ning traditsiooniliselt. Vaip vastab kõigile laste kvaliteedi- ja ohutusnõuetele. (ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001)

Vaiba alus on valmistatud taaskasutatud tekstiilijääkidest, kaetud pehme puuvillaga, kasutatud on ainult värvimata looduslikku puuvilla. Vaiba äärtes on narmad.

Materjal: 97% puuvilla 3% muid kiude, aluspõhi taaskasutatud tekstiilkiud
Värv: naturaalne valge
Tootesari: RugCycled

Hooldus: Vaipu võib pesta nii käsitsi kui ka masinas. Masinapesu tehes jälgi, et vaip mahub kenasti masinasse! Loputada väga põhjalikult ning kuivamiseks ideaalne oleks õhku läbi laskev tasane pind.

NB! Iga vaiba ostuga toetatakse India laste kooliharidust!