Lükanduksed Verona 180 h200 cm

Tootekood
513013
Special Price 144,00 € Regular Price 192,00 €
Hinnavõit 48,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-5 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 91.6 cm Kõrgus: 197.4 cm Sügavus: 1.6 cm
Trendikad lükanduksed (raamuksed) on mõeldud kasutamiseks koos 180 cm laiuse kapi karkassiga Verona (vt toodet koodiga 513012). Komplekti kuulub kaks ust. Ühe ukse laius 91,6 cm. Uksed on valmistatud kvaliteetsest valget värvi mööbliplaadist. Uksed liiguvad rullikutel.

NB! Uste komplekt ei sisalda vajalikke detaile uste eraldi kasutamiseks (siinid, käepidemed). Detailid on kaasas kapi karkassiga.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: matt valge
Tootesari: Verona

Lükandustega kapp sobib nii magamistuppa kui ka esikusse. Verona sarjas on saadaval ka samas viimistluses, kuid 120 cm laiusega uksed ning karkass.
-25%
Sama sarja tooted