Mänguri arvutilaud Skilll antrasiit/punane

Tootekood
525950
224,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 136 cm Kõrgus: 86.1 cm Sügavus: 100 cm
Iga tõelise mänguri unistus. Mängurilaud Skill täidab mänguri vajadused ning lisab samas ruumi stiili ja omapäras. Arvutilaud-mängurilaud on valmistatud melamiinkattega mööbliplaadist. Ergonoomiline töötasapinna kuju. Lauaplaadil on lisaruum riiuli näol. Laual on 2mm PVC serv, mis kaitseb lauda löökide eest. Võimsad split jalad, millega saab lauda reguleerida kolmele kõrgusele 86,1 cm, 92,5 cm, 98,9 cm.. Laud on stabiilne isegi ebatasasel põrandal.

Lauaplaadi paksus - 22 mm. Põhimaterjal - kolmekihiline keskkonnasõbralik puitlaastplaat (heiteklass E1). Kattematerjal - suure melamiinvaigu sisaldusega kulumiskindel laminaat. Jalad - komposiit, lamineeritud puitlaastplaat 18 mm. Lauaääre kaitse - PVC serv, paksus - 2 mm. Jõuühendused - ekstsentrilised ja ristlõikeühendused. Jala reguleerimine - mõlemal jalal on reguleerimisulatus kuni 15 mm. Esipaneeli paksus - 18 mm.

Viimistlus: antrasiit, punane