Mängurilaud/arvutilaud Skilll antrasiit/metallik

Tootekood
525955
239,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 136 cm Kõrgus: 74.7 cm Sügavus: 85 cm
Iga tõelise mänguri unistus. Mängurilaud Skilll täidab mänguri vajadused ning lisab samas ruumi stiili ja omapära. Ergonoomiline töötasapind. Kaitsev 2 mm PVC serv löökide kaitseks. Usaldusväärne 2 mm terasest metallraam. Mõlema jala kõrguse reguleerimine. Stabiilne isegi ebatasasel põrandal.

Spetsifikatsioonid:
Laua paksus - 22 mm. Põhimaterjal - kolmekihiline keskkonnasõbralik puitlaastplaat (heiteklass E1). Kattematerjal - suure melamiinvaigu sisaldusega kulumiskindel laminaat. Toed - metall, 40x40 mm, metalli paksus - 2 mm. Tugijalad ja töötasapinna tugi - metallist traallaud (ühendab jalad tööpinna alla). Toiteühendused - kruviühendused. Jala reguleerimine - mõlemal jalal on reguleerimisulatus kuni 15 mm. Esipaneeli paksus - 18 mm. Esipaneeli kinnitus - metallklambrid (metalli paksus 3 mm).

Materjal: melamiinkattega mööbliplaat, metall
Viimistlus: antrasiit, hall