Mänguritool CHR Game 23 tumehall/kollane

Tootekood
527087
152,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 5 tk
Toote mõõdud:
Laius: 63 cm Kõrgus: 114 cm Sügavus: 65 cm
Spetsiaalselt mänguritele mõeldud mänguritool tagab mugavuse ka peale tundidepikkust mängumaratoni. Mänguritoolil on reguleeritav istumiskõrgus, fikseeritav kiikemehhanism. Tooli peatugi, iste ja käetoed on kaetud eco-kunstnaha ja tekstiiliga. Jalarist ja käetoed on musta värvi plastikust, käetoed polsterdatud ja kaetud eco-nahaga. Plastikust rattad liiguvad kergelt ja sujuvalt.

Istme kõrgust saab reguleerida gaaspumpmehhanismiga 46,5-52,5 cm. Istumissügavus 49 cm. Tooli üldine kõrgus 114-120 cm ning käetugede kõrgus põrandast 65-71 cm. Tooli maksimaalne kandevõime on 120 kg. Sarnane toode on olemas ka teistes värvitoonides.

Materjal: plastik
Värv: tumehall, kollane
Kangas: eco-nahk, tekstiil
Tootesari: Game 23