Mänguritool Game 14 must/punane

Tootekood
99084
199,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 62.5 cm Sügavus: 70 cm
Game 14 on tool, mis pakub ülimat mugavust ka kõige pikemateks mänguseanssideks. See on reguleeritav, pakkudes võimalust ehitada oma isiklik ideaalne mängutool.

Tool Came 14 on kaetud kangaga. Käetoed on plastist ja reguleeritava kõrgusega, millel on pehmenduseks PU padjad. Kõrguse ja seljatoe reguleerimise funktsioon. Tooli alus on valmistatud dekoratiivsetest plastdetailidest. Tooli istumiskõrgust saab muuta gaasitõstukiga. Tooli rattad on valmistatud kummist, mille tihvt on diameetriga 11mm. Raam on demonteeritav. Tooli istumise pehmenduseks on PU vahu täidis tihedusega 22-25 kg / m3.

Soovitatav maksimaalne koormus: 120 kg. Tooli istumilaius on 45,5 cm, käetugede kõrgus on reguleeritav vahemikus 64,5-74,5 cm, tooli kõrgus on reguleeritav vahemikus1,17-1,27 cm. Tooli istumiskõrgus on reguleeritav vahemikus: 45-55 cm ning tooli istumissügavus on 48 cm.

Materjal: kangas, plast, metall
Viimistlus: must, punane