Mänguritool Game 15

Tootekood
525654
Special Price 159,00 € Regular Price 168,00 €
Hinnavõit 9,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 66.5 cm Kõrgus: 114 cm Sügavus: 70 cm
Spetsiaalselt mänguritele mõeldud kontoritool tagab mugavuse ka peale tundidepikkust mängumaratoni. Mänguritoolil on reguleeritav istumiskõrgus, fikseeritav kiikemehhanism ning lisaks reguleeritava kõrgusega käetoed. Tooli peatugi, iste ja käetoed on kaetud musta ja halli eco-kunstnahaga. Jalarist ja käetoed on musta värvi plastikust. Plastikust rattad liiguvad kergelt ja sujuvalt.

Istme kõrgust saab reguleerida gaaspumpmehhanismiga 48-58 cm. Istumissügavus 50 cm. Tooli üldine kõrgus 114-124 cm ning käetugede kõrgus 69,5-79,5 cm. Seljatoe laius 53 cm. Tooli maksimaalne kandevõime on 120 kg. Sarnane toode on olemas ka teise disainiga ning värvitoonides.
NB! Peatoel on tootja logo!

Materjal: plastik, poroloon
Värv: must, hall
Kangas: kunstnahk
Tootesari: Game 15
-5%