Mootorvoodi Hermes Hypnos 180x200 cm klass 1

Tootekood
515618
1 920,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Palun vali toote omadused Näita kõiki
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 50 cm Sügavus: 210 cm
Hypnos mootorvoodi komplekti kuulub kaks mootoriga liigutatavat voodiraami, taskustatud topeltvedrustusega madratsid, nööpidega voodipeats ja kaks juhtmega pult. Voodi sobib neile, kes hindavad mugavust või kes peavad pikka aega voodis veetma. Vastupidava jäiga topeltvedrustusega voodi, mille alumise ja ülemise pocket vedrustuse traadiläbimõõt 2,0 mm. Mõlema voodikoha maksimaalne kandevõime on kuni 120 kg.

Voodi jalutsi- ja peatsiosa on ülestõstetavad puldi abil. Peatsiosa tõuseb raamist 55 cm kõrgusele. Tõstes peatsit saab mugava lugemisasendi, samuti voodist tõusmine muutub kergemaks. Tõstes jalutsit paraneb vereringe ning lihased lõdvestuvad.

Vedrustus: topelt pocket vedrustus 245 vedru/m² kohta, traadi läbimõõt 2,0 mm
Pehmendus: kvaliteetne HR poroloon
Jäikus: jäik

Toodet saab tellida ka pehmema jäikusastmega. Vedrutraadi läbimõõtudega 1,8 mm (pehme) või 1,9 mm (keskmine jäikus). NB! Sellisel juhul palume kirjutada ostukorvis kommentaari väljale, millist jäikust soovite.

NB! Voodijalad, kattemadrats, padjad, öökapp ja lamp ei kuulu komplekti. Tootele sobivad kõik Hypnos voodijalad. Valige sidustoodetest endale sobilikud jalad (2x4 jalga). Lisaks soovitame valida ka kattemadratsid, mis muudavad komplekti terviklikuks.

Toodet saab tellida ka ilma voodipeatsita või teistsuguse peatsiga, küsi hinnapakkumist.