Narivoodi Pino

Tootekood
521233
409,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 164.5 cm Kõrgus: 190 cm Sügavus: 209.4 cm
Narivoodi Pino on klassikaline ning stiilipuhas mööbliese, mis sobib pea igasse lastetuppa. Voodi teeb põnevamaks all olev vaba ruum, kus lapsel on võimalik luua oma mängumaa või onnike, laske fantaasial lennata. Voodisse saab mugavalt ronida puidust redeli abil. Et magamine oleks turvaline, on voodil turvapiirded, kaitsmaks last öösel voodist välja kukkumast.

Narivoodi Pino on valmistatud tugevast männipuidust ning viimistletud valge tooniga. Voodil on küljel redel, millelt saab mugavalt voodisse ronida. Voodiraam kuulub komplekti. Voodile sobib madrats suuruses 90x200 cm, Madrats ei kuulu komplekti.

Materjal: männipuit
Värv: valge
Tootesari: Pino
Sama sarja tooted