NEW YORK C P35211 RIIDEKAPP 46h236s38 VALGE KLAAS/TAMMEPLANK

Tootekood
95503
209,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 46 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 38 cm
New York C mööblisarja kitsas riidekapp esindab elegantset disaini, mille kaunilt heledates toonides välimus annab kapile juurde lihtsa, ent ilusa ning kauakestva välimuse. New York C riidekapp ei ole liialt silmatorkav tänu oma tamme puiduimitatsioonile ning valge uksega, andes sisustajale laialdased võimalused sobitada riidekappi magamistoa muu heleda mööbli ja sisustuselementidega. Riidekapp on praktiline mööbliese, sest ei võta ruumis palju pinda ning annab võimaluse paigutada ära ka kõige väiksemad esemed. Riidekapp omab pikka kasutusiga ka kodu teistes siseruumides, sobides lisaks magamistoale ka külalistuppa, lastetuppa, kodukontorisse, elutuppa või esikusse.

Riidekapp New York C on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Riidekapil on üks kapiuks, mille taga on neli riiuliosa, kuhu on mugav paigutada väiksemad esemed käepärasesse kohta. Riidekapi käepide on värvitud plastikust.

Riidekapp kuulub New York C mööblisarja, mille valikust leiab erinevates mõõtudes ja toonides erinevaid nurgakappe ja riidekappe!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: tammeplank, valge klaas
Tootesari: New York C