Nurgadiivan Berkeley

Tootekood
510814
1 429,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 4-5 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 273 cm Kõrgus: 88 cm Sügavus: 241 cm
Maitseka stiiliga vasakpoolse nurgaga nurgadiivan Berkeley lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Sinaka kanga jõulised ja küllastunud varjundid on luksuslikud ja haaravad. Selle mõnusale materjalile ja haaravale toonile lisavad omapära tumedad puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivani eksklusiivne välimus.

Diivani karkass on valmistatud männipuidust ja kasevineerist, jalad musta värvi puidust. Istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus. Käetoepatjades on kasutatud porolooni (25 kg külmvaht) ja vatiini (200 g), kergelt muganduvates istmepatjades on ´´soft´´ sisu (35kg/m3 külmvaht+eraldi tasku fiiberkiuseguga), seljapatjades silikoniseeritud polüesterkiud. Diivanikanga tulekindlusklass on SL 2 (kodukasutus), mistõttu on diivan sobiv ka allergikutele, sest sellele ei ole lisatud eraldi hallituse vastaseid või tuletõkke kemikaale. Kõik kasutatud liimid on veebaasil, allergiavabad ning need ei ole mürgised. Diivani istumiskõrgus on 48 cm ja istumissügavus 67 cm, nurgaosa mõõdud on 102x135 cm ja diivanijalgade kõrgus 17 cm.

Materjal: puit, männipuit, kasevineer
Värv: sinine
Iste: poroloon, vatiin, zik-zak vedrustus, silikoniseeritud polüesterkiud, külmvaht, fiiberkiud

Pildil olev diivan on kaetud Mellow 5520 kangaga. Kaupluses kohapeal on diivani loomiseks valik mooduleid ja palju erinevaid kangaid. Diivan on toodetud Eestis.

NB! Mööbel on suuremõõtmeline, mistõttu tarnimine monteerituna kitsamatesse siseruumidesse ei ole võimalik.
Sama sarja tooted