Nurgadiivan Jann

Tootekood
513140
739,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 262 cm Kõrgus: 85 cm Sügavus: 177 cm
Mugav ja stiilne Eestis toodetud nurgadiiva. Nurgadiivanit on võimalik muuta parema kui ka vasakpoolseks. Diivani viis suurt patja ja kaks väikest patja on täidetud fiiberkiuga. Istmepõhjades on kasutatud zik-zak vedrustust ja kvaliteetset porolooni
Diivani karkass on valmistatud puidust ja kasevineerist. Nurgadiivanil on puidust jalad. Diivani istumissügavus:90 cm, istumiskõrgus 45 cm. Väljaulatuva nurga osa laius on 96 cm, väljaulatuva nurga osa sügavus on 155 cm.

Matrejal: vineer, täispuit
Kangas: pildil kangas Aspen 17

NB! Mööbel on suuremõõtmeline, tarnimine kitsamatesse siseruumidesse monteerituna ei ole võimalik. Palun märkige ostukorvis kommentaari väljale, kas on vajalik tarnida mööbel monteeritult või detailidena.