Nurgadiivan Luna parem helehall

Tootekood
99934
1 419,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 278 cm Kõrgus: 74 cm Sügavus: 93 cm
Muljetavaldav nurgadiivan Luna on kaasaegne mööbliese, lisades ruumi maitsekat kontrasti ning visuaalset põnevust. Diivani massiivne disain koos luksusliku kangaga moodustavad silmapaistva koosluse, mis ilmestab igat interjööri. Jõuline nurgadiivan loob lõõgastava atmosfääri ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues sisekujunduses originaalne ning mõnus olustik.

Diivani raam on segu täispuidust ning puitlaasplaadist. Diivani istumismugavuse tagab kvaliteetne ning elastne vahttäidis. Diivani sügavus on 93 cm, väljaulatuva osa sügavus 209 cm. Diivan on kaetud vastupidava mööblikangaga (sisaldab 92% polüestrit ja 8% polüamiid), Martindale 35.000. Diivani istumiskõrgus on 45 cm, istumislaius on 212 cm ning istumissügavus 55 cm, väljaulatuva osa istumissügavus on 173 cm. Käetoe kõrgus on 61 cm ning 28 cm laiad. Diivanil plastikust jalad, mis on 2 cm kõrged.

Materjal: täispuit, puitlaastplaat, plastik
Värv: helehall
Kangas: mööblikangas
Tootesari: Luna