Nurgadiivan Napa

Tootekood
510815
Special Price 1 999,00 € Regular Price 2 360,00 €
Hinnavõit 361,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 290 cm Kõrgus: 86 cm Sügavus: 240 cm
Maitseka stiiliga parempoolse nurgaga nurgadiivan Napa lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Halli kanga jõulised ja küllastunud varjundid on luksuslikud ja haaravad. Selle mõnusale materjalile lisavad omapära puidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivani hubane välimus.

Diivani karkass on valmistatud männipuidust ja kasevineerist, jalad tammepuidust. Istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus. Käetoepatjades on kasutatud külmvahtu (25 kg külmvaht) ja vatiini (200 g), kergelt muganduvates istmepatjades on ´´soft´´ sisu (35 kg/m3 külmvaht + eraldi tasku fiiberkiuseguga), seljapatjades silikoniseeritud polüesterkiud. Diivanikanga tulekindlusklass on SL 2 (kodukasutus), mistõttu on diivan sobiv ka allergikutele, sest sellele ei ole lisatud eraldi hallituse vastaseid või tuletõkke kemikaale. Kõik kasutatud liimid on veebaasil, allergiavabad ning need ei ole mürgised. Diivani istumiskõrgus on 45 cm ja istumissügavus 60 cm, diivanijalgade kõrgus 11 cm.

Materjal: tammepuit, männipuit, kasevineer
Värv: hall
Iste: vatiin, zik-zak vedrustus, silikoniseeritud polüesterkiud, külmvaht, fiiberkiud

Pildil olev diivan on kaetud Kiss 66 kangaga. Kaupluses kohapeal on diivani loomiseks valik mooduleid ja palju erinevaid kangaid. Diivan on toodetud Eestis.

NB! Mööbel on suuremõõtmeline, mistõttu tarnimine monteerituna kitsamatesse siseruumidesse ei ole võimalik.
-15%
Sama sarja tooted