Nurgadiivan Rodeo parem meekollane

Tootekood
99865
1 829,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 266 cm Kõrgus: 85 cm Sügavus: 213 cm
Nurgadiivan Rodeo võlub oma jõulise ning luksusliku värviga, lisades ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Nurgadiivani luksuslikule materjalile ja haaravale toonile lisavad omapära metallist kandilised jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivani eksklusiivne välimus. Maitsekas diivan loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Nurgadiivani karkass on valmistatud täispuidust ja mööbliplaadist, jalad metallist. Istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus koos kvalitseetse porolooniga. Nurgadiivani nurk pole vahetatav. Nurgadiivani istumiskõrgus on 45 cm, istumissügavus 60 cm. Nurgaosa sügavus on 86 cm.

Rodeo sari on saadaval veel paljudes teistes värvitoonides.

Materjal: puit, mööbliplaat, metall
Värv: meekollane
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: sametine (100% polüester)
Sama sarja tooted