Nurgadiivanvoodi Diego pesukastiga hall/pruun klass 2

Tootekood
525946
859,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 305 cm Kõrgus: 90 cm Sügavus: 218 cm
Nurgadiivan Diego elegantne disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Maitsekas diivan loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Diivan on kaetud istumisosas ja seljatoel kangaga ning diivani raam ja käetoed on kaetud kunstnahaga. Istumisele lisab mugavust zik-zak vedrustus. All on mahukas pesukast. Nurka saab soovi korral ise vahetada. Magamisosa mõõdud avatuna 153x258 cm. 2-ne istumisosa tõuseb lihtsalt liftsüsteemi abil üles,et voodiks teha. Käepidemed ja jalad valmistatud naturaalsest puidust.
Diivani üldlaius on 305 cm, üldkõrgus 90 cm, nurgaosa sügavus 218 cm.

Materjal: kangas, kunstnahk, naturaalne puit
Viimistlus: pruun, hall
Iste: zik-zak vedrustus
Kangaklass 2
Toodetud Eestis