Nurgadiivanvoodi Ronny hall klass 2

Tootekood
525943
719,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 238 cm Kõrgus: 90 cm Sügavus: 158 cm
Maitsekas nurgadiivanvoodi loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Diivan on kaetud kangaga. Istumises on kasutatud kvaliteetset porolooni. Seljatoepadjad on täidetud porolooni ja avatud kiu seguga. Karkass on valmistatud naturaalpuit+kasevineer. Jalad on puidust. All on mahukas pesukast. Nurka saab soovi korral ise vahetada. Magamisosa mõõdud avatuna 140x203 cm. Diivani üldlaius on 238 cm, üldkõrgus 90 cm, nurgaosa sügavus 158 cm, istumiskõrgus on 45 cm.

Materjal: kangas, naturaalne puit, vineer
Viimistlus: hall
Kangaklass 2
Pildil Malmo90 kangas
Toodetud Eestis