Nurgadiivanvoodi Susanna 2XL

Tootekood
527371
Special Price 759,00 € Regular Price 849,00 €
Hinnavõit 90,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 310 cm Kõrgus: 94 cm Sügavus: 167 cm
Maitseka stiiliga ja elegantse kujuga nurgadiivanvoodi Susanna lisab ümbritsevale ruumile visuaalset malbust ja hubasust. See diivan loob oma olemusega lõõgastava ja pingevaba õhustiku, kus on meeldiv aega veeta.

Diivani karkass on valmistatud kasevineerist ja täispuidust. Istumismugavuse tagab zik-zak vedrustus, pehmenduseks on kasutatud porolooni. Viimistletud tagakülg võimaldab diivanit paigutada keset tuba. Nurgadiivanvoodi on nurgaosas varustatud pesukastiga. Nurgaosa laius 75 cm.

Materjal: kasevineer, täispuit
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: Monolith 77
Toodetud Eestis

Toode ei sobi kasutamiseks igapäevase magamisasemena.
-11%