Nurgakapp New York

Tootekood
87426
557,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 120 cm
Valge nurgakapp New York B on iga sisustaja unistus, kes hindab kodus siseruumides valgeid ning neutraalseid toone ning klassikalist stiili mööblit. New York B nurgakapp esindab romantilist ning puhast disaini, mistõttu sobib nii linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju. Oma tagasihoidliku tooni poolest on kapp aegumatu välimusega, mistõttu saab mööblit kasutada edaspidi ka teistes siseruumides. Nurgakapp sobib neile, kes soovivad küll mahukat riidekappi kuid soovivad ruumi jätta piisavalt avarust ning ei soovi ruumi pinda täita liigse mööbliga. Nurgakapi toob esile selle keskmised peegliga kapiuksed, mis annavad kapile juurde praktilist otstarvet ning muudavad omakorda veel ruumi avaramaks. Tänu nurgakapi kompaktsele välimusele on kappi võimalik sobitada pea igasse siseruumi, näiteks magamistuppa või esikusse.

Nurgakapp New York on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist. Nurgakapp on väga praktiliselt ära jaotatud arvestades erinevaid hoiustamise võimalusi ning vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja hoiustamise vajadustele. Kapi vasakpoolse ukse taga on neli vaheriiulit. Parempoolse ukse taga on kolm vaheriiulit, kaks ülariiult ning riiete riputamiseks riidepuutorud. Kapi riiulid ja riidepuutorud on reguleeritava kõrgusega. Nurgakapi kapinupud on tsingist. Kui soovid nurgakappi veelgi enam esile tuua, siis on võimalik juurde tellida LED valgustid. Pildil olevad LED valgustid ei kuulu komplekti.

Riidekapp kuulub New York mööblisarja, kus on veel valik riidekappe erinevates mõõtudes. Kui antud riidekapp ei sobi oma tooni või mõõtude poolest, siis tutvu ka New York mööblisarja muu valikuga.

Materjal: mööbliplaat, peegel
Viimistlus: alpivalge
Tootesari: New York B