Nurgakapp New York A

Tootekood
90074
555,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 120 cm Kõrgus: 236 cm Sügavus: 120 cm
New York A mööblisarja mahukas nurgakapp esindab elegantset disaini, mille kaunilt valge välimus annab kapile juurde lihtsa, ent ilusa ning kauakestva välimuse. New York A riidekapp ei ole liialt silmatorkav tänu oma neutraalsele toonile ning annab sisustajale laialdased võimalused sobitada nurgakappi magamistoa muu mööbli ja sisustuselementidega. Nurgakapp on praktiline mööbliese, sest ei võta ruumis mahult palju pinda kuid vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja hoiustamise vajadustele. Nurgakapi muudab praktiliseks selle täies pikkuses peegeluksed, mis muudavad ka ruumi visuaalselt suuremaks. Nurgakapp omab pikka kasutusiga ka kodu teistes siseruumides, sobides lisaks magamistoale ka külalistuppa, lastetuppa või esikusse.

Nurgakapp New York A on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Nurgakapp New York A on jaotatud üheks suureks osaks, mille parempoolses osas on riidepuutoru riiete ning muude aksessuaaride riputamiseks. Kapi vasakul pool ääres on neli laia vaheriiulit, kuhu on hea paigutada kokkuvolditavaid riideid ning muid vajaminevaid esemeid. Kapi vasakpoolses ääres on kaks vaheriiulit ning kaks ülariiulit. Ülariiulil on hea hoiustada muu hooaja riideid, jalanõusid ning aksessuaare. Kapi käepidemed on värvitud plastikust.

Riidekapp kuulub New York A mööblisarja, mille valikust leiab erinevates mõõtudes ja toonides erinevaid riidekappe ka kodu teistesse ruumidesse!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: valge
Tootesari: New York A
Sama sarja tooted