Nurgalaud Function tume tamm/valge

Tootekood
525422
Special Price 208,00 € Regular Price 245,00 €
Hinnavõit 37,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 140 cm Kõrgus: 80.4 cm Sügavus: 120 cm
Kirjutuslaud Function võlub oma kaasaegse disaini ning kaunilt harmoneeruva värvi kombinatsiooniga. Hubane tume tamm lisab aktsenti ning on samuti ka visuaalselt kaunis. Nurgalaud Function pakub vägagi praktilist lahendust, olles samaaegselt ka kena sisustuselement. Sobitades seda teiste disainelementidega, loote ainulaadse kontori või kodukontori sisekujunduse.

Nurgalaud on valmistatud vastupidavast ning kvaliteetsest valgest ning tamme imitatsiooniga mööbliplaadist. Nurgalaud on jaotatud kaheks osaks- ühes osas riiulid ning teises osas kirjutuslaua osa. Laual on kuus riiuli osa. Ülemiste riiulite ees liigub siinidel üks uks, mida vastavalt soovile saab liigutada. Alumised kolm riiulit on avatud. Lauaplaadi kandevõime ühtlaselt jaotatud koormuse korral on 30 kg. Ühe riiuli on 5 kg, riiuli pealmise plaadi kandevõime on 15 kg. Lauaplaadi sügavus on 59.8 cm. Lauajalad on vastupidavast plastikust.

Kaasaegse ning maitseka mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Function sarja tooteid.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: tume tamm,valge
Tootesari: Function
-15%
Sama sarja tooted