Nurgalaud Oslo

Tootekood
509864
569,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 145 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 144 cm
Põhjamaine nurgalaud Oslo on stiilne valik nii büroo- kui ka eluruumidesse. Oma olemuselt on see harmooniline kooskõla ülimast lihtsusest, stiilsusest ning hubasusest. Laud võlub Sanremo tamme imitatsiooniga, mida täiustab valge värv ning seetõttu sobib see mitmesuguste sisekujunduslahendustega. Neutraalset nurgalauda on lihtne sobitada ruumi muu mööbliga, kusjuures lisab see alati ümbritsevale keskkonnale heledust, värskust ja avarust. Laud Oslo viimistlus lähtub rusikareeglist ,,Vähem on rohkem´´.

Lisaks köitvale välimusele iseloomustab seda nurgalauda ka funktsionaalsus. Nurgalaua ühel küljel on neli riiulivahe ning kolm töökindlatel metallsiinidel liikuvat sahtlit, mis sulguvad pehmelt. Selle avatud riiulivahed ja sahtlid loovad huvitava lahenduse, kuidas asju organiseerida. Töölaud on valmistatud kvaliteetsest mööbli- ja puitlaastplaadist, mis tagab sellele pika kasutusea. Sahtlite käepidemed ja lauajalad on täispuidust. Lauaplaadi maksimaalne kandevõime on 51 kg. Laud on monteeritav mõlemat pidi, kuid kui laud juba on kokku pandud, siis teisiti enam monteerida ei saa.

Materjal: mööbliplaat, puitlaastplaat, täispuit
Viimistlus: valge, Sanremo tamme imitatsioon
Tootesari: Oslo

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab nurgalauda kombineerida teiste tootesarja Oslo toodetega.
Sama sarja tooted