Nurgalaud Vista shannon tamm

Tootekood
526068
Special Price 124,00 € Regular Price 165,00 €
Hinnavõit 41,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 16 tk
Toote mõõdud:
Laius: 121 cm Kõrgus: 90.1 cm Sügavus: 107.6 cm
Praktiline kahe sahtliga nurgalaud shannoni tamme viimistluses pakub arvukalt hoiustamisvõimalusi. Laua disain ning viimistlus soitud pea igasse interjööri ning loob hubase atmosfääri kodukontorisse.

Nurgalaud on valmistatud mööbliplaadist. Laual on kaks sahtlit ning viis avatud riiulit. Töölaua mõõtmed on 50x103 cm.

Materjal: mööbliplaat
Viimsitlus: shannon tamm
-25%