Öökapp Easy Plus

Tootekood
510247
72,00 €
Laos: 4 tk
Toote mõõdud:
Laius: 58 cm Kõrgus: 58 cm Sügavus: 52 cm
Kui armastad loodust ning maalähedust ja soovid seda ka oma kodu siseruumidesse sisse põimida, siis öökapp Easy Plus on ideaalne valik oma tammeplangu puiduimitatsiooni ning klassikalise lähenemise poolest. Anna oma magamistoale lisaväärtus ning sobita oma voodi kõrvale Easy Plus mööblisarjast praktiline ning ilus öökapp. Öökapp Easy Plus mõjub ruumis looduslähedaselt ning loob mõnusa atmosfääri. Öökapp sobib oma välimuselt nii väiksemasse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Öökapp Easy Plus on valmistatud kvaliteetsest ning kauakestvast tammeplangu puiduimitatsiooniga mööbliplaadist. Öökapp on üsna suur ning praktiline, kolm eraldi metallsiinidel liikuvat sahtlit võimaldavad hoida isiklikke asju turvaliselt enda lähedal ka öisel ajal. Kapi käepidemed on alumiiniumivärvi plastikust. Easy Plus öökappi on ideaalne kokku sobitada muu heleda ning tumeda magamistoa mööbliga. Öökapp sobib nii magamistuppa, külalistuppa kui ka lastetuppa.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Easy Plus mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiad mitmetes toonides ning erinevates mõõtudes riidekappe, garderoobe, kummuteid ning öökappe!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: tammeplank
Tootesari: Easy Plus
Sama sarja tooted