Öökapp Easy Plus

Tootekood
519010
145,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 52 cm Kõrgus: 74 cm Sügavus: 38 cm
Öökapp Easy Plus sobib sisustajale, kes eelistab modernset mööblit ning julgeid toone oma kodu interjööris. Öökapi toob esile selle musta klaasiga sahtlite toon, mis loob erilise kontrasti kapi valget värvi pealisplaadi kõrval. Öökapi must ja valge toon, annavad võimaluse sobitada kokku nii heledat kui ka tumedamat magamistoa muud mööblit ja sisustuselemente. Öökapi kõrvale sobib ideaalset nii valge kui ka must voodi, mis loob magamistoas kauni terviklahenduse. Öökapi toovad esile selle alumiiniumivärvi kapijalad ja käepidemed. Öökapp on oma välimuselt stiilne ning silmatorkav mööbliese, mis sobib ideaalselt modernset disaini hindavale sisustajale.

Öökapp Easy Plus on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist, mistõttu omab pikka kasutusiga kodu siseruumides. Lisaks stiilsele välimusele on öökapp praktiline ja väga mahukas. Neli eraldi metallsiinidel liikuvat sahtlit võimaldavad hoida isiklikke asju ning väärtuslikke esemeid turvaliselt enda lähedal ka öisel ajal. Kapi käepidemed ja jalad on plastikust.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Easy Plus mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiad mitmetes toonides ning erinevates mõõtudes riidekappe, garderoobe, kummuteid ning öökappe!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: valge/must klaas
Tootesari: Easy Plus
Sama sarja tooted