Öökapp Joker

Tootekood
509900
52,00 €
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 40 cm Kõrgus: 46 cm Sügavus: 38 cm
Anna oma magamistoale lisaväärtus ning sobita oma voodi juurde praktiline ning ilus öökapp Joker. Öökapp Joker on minimalistliku disainiga kuid praktiline abimees igas magamistoas. Öökapi tammepuidu imitatsioon ning sahtli valge värvus mõjuvad ruumis kergelt ning annavad toale juurde avarust, mistõttu on öökappi lihtne kokku sobitada magamistoa muu mööbliga. Öökapp on oma välimuselt neutraalne, mistõttu saab seda sobitada pea igasse magamistuppa, külalistuppa või laste magamistuppa.

Öökapp Joker on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist, mis on vastupidav ja omab pikka kasutusiga. Öökapil on üks metallsiinidel liikuv sahtel ning kaks riiulit. Sahtlitesse on hea paigutada esemeid, mida soovitakse hoida turvaliselt enda lähedal ka ööselm, näiteks autovõtmeid, mobiiltelefone ning nägemisprille. Riiulite peal on hea hoida raamatuid, ristsõnu ja paljud muud. Öökapi sahtli käepide on plastikust.

Öökappi on ideaalselt võimalik kokku sobitada ka muude Joker mööblisarjas olevate toodetega. Joker mööblisarjas leidub veel samas värvitoonis erinevate mõõtmetega riidekappe, kummuteid ning voodeid.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: sanremo tamm, valge
Tootesari: Joker