Öökapp Level Up helehall

Tootekood
526114
119,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 41 cm Kõrgus: 54 cm Sügavus: 41 cm
Level Up mööblisarja öökapp võlub oma tagasihoidliku valge tooni ja lihtsa disaini poolest. Mööbli hall värvus annab ruumile juurde avarust ning mõjub valgusküllaselt. Öökapi aegumatu välimuse tõttu on mööblil pikk kasutusiga ka kodu teistes siseruumides näiteks laste magamistoas, kodukontoris või külalistoas.

Öökapp Level Up on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist. Lisaks kaunile välimusele on öökapp praktiline mööbliese oma hoiustamise võimaluste poolest. Öökapil on üks kitsam ja kaks suuremat metallsiinidel automaatselt sulguva mehhanismiga liikuvat sahtlit, kuhu on mugav paigutada vajalikku lugemisvara, väiksemaid esemeid ja aksessuaare, mida soovitakse hoida endale turvaliselt käepärases kohas. Öökappi on võimalik kasutada ka väiksema abikapina näiteks lastetoas või kodukontoris. Öökapi jalad ja sahtlite käepidemed on värvitud plastikust.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk Level Up mööblisarja teistele toodetele, mille seast leiad mitmetes toonides ning erinevates mõõtudes kummuteid, öökappe ja tualettlaudu!

Materjal: mööbliplaat, plastik
Viimistlus: hall
Tootesari: Level Up
Sama sarja tooted