Öökapp Victor

Tootekood
514141
110,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 42 cm Kõrgus: 38 cm Sügavus: 41 cm
Anna oma lapse magamistoale lisaväärtus ning sobita voodi kõrvale Skandinaavia stiilis Victor öökapp! Valge värvus, mis on ümbritsetud tamme puiduimitatsiooni tooniga, loob lastetoas looduslähedase hõngu, mille toovad esile veel öökapi kauni disainiga jalad. Oma tagasihoidliku tooni poolest on öökapp aegumatu välimusega, mistõttu saab kappi kasutada lisaks lastetoale ka näiteks külalistoas.

Öökapp annab lastele võimaluse paigutada väärtuslikud esemed turvalisse kohta, et vajalikud asjad oleks nende lähedal ka siis kui nad magavad rahulikku ööund. Victor öökapp on välimuselt stiilne ning praktiline oma metallsiinidel liikuva sahtli tõttu. Laste jaoks on öökapp ideaalne abimees hoiustada neid asju, mis kipuvad ära kaduma ning samuti ideaalne koht kus hoida ka raamatuid, koomikseid ja palju muud.

Öökappi on ideaalselt võimalik kokku sobitada ka Victor mööblisarja voodiga. Victor mööblisarja kuulub veel samas toonis ning erinevates mõõtudes riidekappe, kummuteid, voodeid, riiuleid ning kirjutuslaudu. Sobitades öökapi juurde muid sama sarja mööbliesemeid saad luua oma lapse magamistoas kauni Skandinaavia stiilis mööbli terviklahenduse!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: Victor