Öökapp Victor

Tootekood
514141
Special Price 77,00 € Regular Price 110,00 €
Hinnavõit 33,00 €
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 42 cm Kõrgus: 38 cm Sügavus: 41 cm
Anna oma lapse magamistoale lisaväärtus ning sobita voodi kõrvale Skandinaavia stiilis Victor öökapp! Valge värvus, mis on ümbritsetud tamme puiduimitatsiooni tooniga, loob lastetoas looduslähedase hõngu, mille toovad esile veel öökapi kauni disainiga jalad. Oma tagasihoidliku tooni poolest on öökapp aegumatu välimusega, mistõttu saab kappi kasutada lisaks lastetoale ka näiteks külalistoas.

Öökapp annab lastele võimaluse paigutada väärtuslikud esemed turvalisse kohta, et vajalikud asjad oleks nende lähedal ka siis kui nad magavad rahulikku ööund. Victor öökapp on välimuselt stiilne ning praktiline oma metallsiinidel liikuva sahtli tõttu. Laste jaoks on öökapp ideaalne abimees hoiustada neid asju, mis kipuvad ära kaduma ning samuti ideaalne koht kus hoida ka raamatuid, koomikseid ja palju muud.

Öökappi on ideaalselt võimalik kokku sobitada ka Victor mööblisarja voodiga. Victor mööblisarja kuulub veel samas toonis ning erinevates mõõtudes riidekappe, kummuteid, voodeid, riiuleid ning kirjutuslaudu. Sobitades öökapi juurde muid sama sarja mööbliesemeid saad luua oma lapse magamistoas kauni Skandinaavia stiilis mööbli terviklahenduse!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: Victor
-30%
Sama sarja tooted