Pesukastiga diivanvoodi Dolores hall

Tootekood
527171
399,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 201 cm Kõrgus: 84 cm Sügavus: 84 cm
Disainilt elegantne ja värvilt tasakaalukas diivanvoodi Dolores lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust. Halli kanga malbed varjundid mõjuvad lõõgastavalt ja loovad pingevaba õhustiku. Diivanvoodil on hoiukast.

Diivanvoodi karkass on valmistatud männipuidust ja vineerist. Istumismugavuse tagavad zik-zak vedrustus ja kvaliteetne poroloon. Diivanvoodi seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud ja lamav). Diivani istumiskõrgus on 43 cm ja istumissügavus 56 cm. Diivanvoodi magamisosa mõõdud on 110x179 cm. Diivani jalgade kõrgus on 15 cm.

Materjal: puit, vineer, MDF polüesterkangas
Värv: hall
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus