Pesukastiga diivanvoodi Ilse

Tootekood
99711
Special Price 339,15 € Regular Price 399,00 €
Hinnavõit 59,85 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 6 tk
Toote mõõdud:
Laius: 204 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 85 cm
Pesukastiga diivanvoodi Ilse võlub oma malbe ning klassikalise värviga. Diivani dekoratiivsed sissetõmbed ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Praktiline diivan loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning seda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi täiusliku atmosfääri.

Diivani karkass on valmistatud männipuidust, jalad tumedast puidust. Diivani istumismugavuse tagab kvaliteetne poroloon. Diivani istumiskõrgus on 42 cm ning istumissügavus 57 cm. Diivan on kaetud vastupidava polüestrist mööblikangaga. Diivan käib mugavalt voodiks lahti, pakkudes lisa magamiskohta. Magamisaseme mõõdud on 110x 179 cm. Diivanvoodil on pesukast, mis avaneb suunaga üles.

Materjal: täispuit
Värv: pruun
Iste: poroloon
Kangas: polüester
-15%