Pesukastiga voodi Cairo 90x200 cm beež

Tootekood
529675
309,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 99 cm Kõrgus: 108 cm Sügavus: 220 cm
Voodi Cairo võlub oma kaasaegse ning trendika stiiliga. Elegantselt maitsekas disain ning beež toon- nende kahe kooslus toob iseloomu ja loob rikkaliku atmosfääri pea igasse magamistuppa. Voodile annavad lõpliku aktsenti silmapaistev peats, millel dekoratiivsed õmblused. Voodi loob luksusliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Pesukastiga voodi on valmistatud kvaliteetsest puitlaastplaadist ning viimistletud beeži tooni polüesterkangaga. Voodile annab lisamugavust pesukast, mis avaneb kergelt tõstemehhanismiga. Voodipõhi koosneb 14 vineerist lipist. Peatsi mõõdud on kõrgus 108 cm, laius 99 cm ja sügavus 9 cm. Jalusepoole osa on kõrgus on 31 cm, lai 99 cm ja sügav 9 cm. Külgmiste paneelide kõrgus on 29 cm, sügavus 2,5 cm.
NB! Madrats ei ole komplektis! Voodile sobib madrats mõõdus 90x200 cm.

Materjal: mööbliplaat, metall, plastik
Värv: beež