Pesukastiga voodi Johan 160x200 cm

Tootekood
99005
445,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 218 cm Kõrgus: 74 cm Sügavus: 178 cm
Sahtlitega voodi Johan võlub oma malbe ning hubase värviga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Voodi kaasaegne disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva kombinatsiooni, mis toob mõnusat kontrasti pea igasse interjööri.

Praktiline voodi, mis on valmistatud hööveldatud kuusepuust. Lõppviimistlus on loodussõbraliku värviga valge toon, mille alt kumab puidu enda muster. Voodil on kaasas kaks täispikka voodisahtlit, mis liiguvad kummiratastel. Voodil on kaasas voodipõhi. Madrats ei kuulu komplekti. Voodile sobib madrats mõõtudega: 2tk 80x200 cm või 160x200 cm.

Materjal: täispuit
Viimsitlus: valge

Voodid tarnitakse osadena, kahes pakis.
Pesukastid tarnitakse ühes tükis, igaüks eraldi pakendis.