Pesukastiga voodi Kayleon 140x200 cm

Tootekood
512453
499,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 5 tk
Toote mõõdud:
Laius: 145 cm Kõrgus: 111.5 cm Sügavus: 217.5 cm
Voodikastidega trendikas hall voodi annab kogu magamistoa sisustusele palju juurde. Nelja pesukastiga voodi on praktiline lahendus ruumi kokkuhoiuks ning käepäraseks panipaigaks riiete või muude tarbeesemete hoiustamiseks. Voodi sahtlid liiguvad metallsiinidel. Jalutsis olevate sahtlite mõõdud: 57x50x16 cm. Külje peal olevate sahtlite mõõdud: 78,7x50x12 cm. Voodil on pehmendusega voodipeatsi, mille kõrgus voodiraamist on 75 cm. Voodipeatsi kõrgus põrandast on 111,5 cm ning voodiraami kõrgus põrandas 35 cm. Voodil on puidust wenge tooni 5 cm kõrgused jalad. Voodi on valmistatud puidust ja mööbliplaadist, kaetud halli kangaga.

Pildil olev madrats ei kuulu komplekti, voodipõhi kuulub komplekti. Voodile sobib madrats mõõdus 140x200 cm. Kayleon voodi on saadaval ka mõõdus 160x200 cm.

Materjal: puit, mööbliplaat
Värv: hall
Tootesari: Kayleon