Pesukastiga voodi Milo 140x200 cm

Tootekood
529832
399,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 152 cm Kõrgus: 100 cm Sügavus: 213 cm
Pesukastiga voodi Milo võlub oma lihtsusega. Voodi kaasaegne disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva kombinatsiooni, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri.

Pesukastiga voodi on valmistatud mööbliplaadist ja vineerist. Voodi on kaetud kvaliteetse kangaga. Voodile annab lisamugavust pesukast, mis avaneb kergelt tõstemehhanismiga. Voodipeatsi mõõdud on 152x100x6 cm. Voodi jalutsi mõõdud on 152x28x5 cm. Voodi küljepaneeli kõrgus 28 cm (koos jalgadega, jalgade kõrgus 2cm) ja sügavus 3 cm. Voodipõhi koosneb vineerist lippidest - 2x15 lippi.
NB! Madrats ei kuulu komplekti! Telli madrats mõõduga 140x200 cm lisaks.

Materjal: vineer,
Värv: hall
Kangas: 100% polüester