Pikendatav laud Heidelberg sonoma tamm

Tootekood
99766
278,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 140 cm Kõrgus: 79.5 cm Sügavus: 90 cm
Kaunis stiilis pikendatav söögilaud Heidelberg võlub oma hubase tooni ning luksusliku disainiga. Laua tamme imitatsioon koos jõulise stiiliga moodustavad harmoonilise ning maalähedase koosluse, mis toob ruumi visuaalset avarust ning maitsekust. Sonoma tamme imitatsioon rõhutab loodusliku ilmet, mis on visuaalselt kaunis.

Söögilaud on valmistatud kvaliteetsest melamiinkattega puitlaastplaadist viimistletud sonoma tamme imitatsiooniga. Laua pikendamiseks on mugav metallsiinide süsteem, tänu millele saab mugavalt pikendada. Lauda saab pikendada kuni 220 cm.

Materjal: melamiinkattega puitlaastplaat
Viimistlus: sonoma tamm