Tenzo pikendatav söögilaud Bess 160-205 cm

Tootekood
510780
699,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 95 cm
Pikendatava söögilaud on praktiline lahendus, kui vahest on tarvis mahutada laua ümber rohkem külalisi. Lauda saab pikendada ühe 45 cm plaadiga. Tavapärases asendis on laua mõõt 160x95 cm ning pikendades 205x95 cm. Lahtises asendis laua ümber mahub kuni 8 inimest. Skandinaavia stiilis söögilaua plaat on valmistatud MDF-plaadist ning jalad õlitatud tammepuidust.

Materjal: MDF, tammepuit
Viimistlus: õlitatud
Värv: valge, tamm
Tootesari: Bess

NB! Laua pikendamiseks saab juurde soetada veel lisa 45 cm pikkuse pikendusplaadi (tootekood: 91842).