Tenzo pikendatav söögilaud Dot 180-230 hall/tamm

Tootekood
99379
875,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 105 cm
Pikendatav söögilaud Dot võlub oma lihtsuse ning ajatu disainiga. Skandinaavialikud puhtad jooned lisavad minimalistliku nooti ning kaasaegne hall lisab põhjamaist kargust. Selline kooslus toob ruumi avarust ning on visuaalselt äärmiselt kaunis. Sobitades söögilauda teiste disainelementidega, loote ainulaadse sisekujunduse.

Söögilaua plaat on valmistatud MDF-plaadist, jalad tamme täispuidust. Komplekti kuulub üks pikendusplaat. Lauda on mugav pikendada metallsiinide abil. Laua maksimaalne kandevõime on 50 kg.

Ajatu ning kauni mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Dot sarja tooteid.

Materjal: MDF,täispuit
Viimistlus: hall, tamm
Tootesari: Dot
Sama sarja tooted