Pikendatav söögilaud Epik

Tootekood
99755
325,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 74.8 cm Sügavus: 80 cm
Silmapaistev söögilaud Epik võlub oma maitseka ning kaasaegse disainiga. Lauale annavad iseloomu tööstuslik stiil ning koos antratsiit halliga moodustub harmooniline kooslus, mis toob ruumi avarust ning põnevust. Laua tamme imitatsioon on maitsekalt väljapeetud ning toob esile looduslikku ilmet, mis on visuaalselt kaunis.

Söögilaud on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimistletud tamme imitatsiooni ja halli tooni kooslusena. Laud on pikendatav vahemikus 160-240 cm. Laua pikendus liigub kuulaagritel. Laua äär kaetud ABS äärega melamiinikattega.

Materjal: mööbliplaat, MDF
Viimistlus: tamm, hall
Tootesari: Epik
Sama sarja tooted