Pikendatav voodi Jumper

Tootekood
70173
259,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 101.8 cm Kõrgus: 72 cm Sügavus: 205 cm
Jumper on kaasaegne ning tagasihoidlik voodi, mis leiab väga pika kasutusea tänu pikendamise võimalusele. Voodi on võimalik pikendada kolme pikkusesse: 140 cm, 160 cm ning 200 cm. Voodi on valmistatud vastupidavast männipuidust ning viimistletud halli värviga. Tänu oma tagasihoidlikule kuid siiski ilusale välimusele, sobib voodi iga interööriga, luues kergust ning avarust.
Voodipõhi kuulub komplekti.
Madrats ei kuulu hinna sisse, valige juurde sobiv madrats 90 x 140 cm, 90 x 160 cm või 90 x 200 cm.
Voodialune kast ei kuulu komplekti, kuid on võimalik juurde osta (tootekood 70175).

Materjal: männipuit
Värv: hall
Tootesari: Jumper