Põrandavalgusti Eglo Bidford tumepruun

Tootekood
522890
189,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 46 cm Kõrgus: 154 cm Sügavus: 46 cm
Põrandavalgusti Eglo Bidford võlub oma kerge disaini ning klassikalise stiiliga. Valgusti jõuline toon ning puidu imitatsioonis jalad moodustavad harmoonilise koosluse, mis toob pea igasse interjööri maitseka atmosfääri. Põrandavalgusti minimalistlikud jalad tekitavad ruumi visuaalset avarust ning mõjuvad kergelt.

Põrandavalgusti Eglo raam on valmistatud metallist. Valgusti kuppel on on valmistatud vastupidavast kangast ning tumepruuni värvi.Valgustil on kolm toetuvat jalga ning need on viimistletud samuti tumepruuni värviga, alumine osa on viimistletud puidu imitatsiooniga.

Värv: tumepruun
Sokkel: E27
Maksimaalselt 1x60W