Põrandavalgusti Ginkgo kuldne/must 172 cm

Tootekood
526321
439,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 47 cm Kõrgus: 172 cm Sügavus: 33 cm
Eksklusiivne sari Ginkgo pakub visuaalset põnevust ning harmooniat. Põrandavalgusti kaasaegne värvi kombinatsioon mõjub rikkalikult ning loob ruumi elegantse atmosfääri. Valgusti musta tooni täiustavad ideaalselt tema kuldsed lehemotiiviga kuplid mis on täiuslikuks aktsendiks. Luksuslik põrandavalgusti on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement.

Põrandavalgusti Ginkgo alusplaat on marmorist, valgusti jalg metallist. Kuplid on valmistatud alumiiniumist, viimistletud kuldse tooniga. Valgusti kaabli pikkus on 160 cm. Kuplite mõõdud on 38x 47x15 cm ja 34,50x 40x9,50 cm. Aluse mõõdud 41x28,50x2,30 cm. 230 V, 50/60 Hz.

Materjal: metall, marmor
Värv: must, kuldne
Sokkel: E27
Maksimaalselt 2x40W