Põrandavalgusti Saganto

Tootekood
530253
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 45 cm Kõrgus: 166.5 cm Sügavus: 45 cm
Valgusti Sagano annab teie kodule ainulaadse ilme. Lambi pruun korpus ja vasekarva kuppel loovad mõnusa värvikoosluse. Seda lampi saab hästi paigutada elutuppa, kuid seda võiks kasutada ka magamistoa öövalgustina. Lamp Saganto on valmistatud terasest ja plastikust. Lampi sobib pirn maksimaalse võimsusega 1x 60W ja sellel on E27-sokkel. Lambil on juhtmelüliti. Lambi jala aluse läbimõõt on 30 cm.

Materjal: metall, plast
Värv: pruun, vask
Sokkel: E27
220-240V,50/60Hz
IP20
Sama sarja tooted