Printerilaud Denver artisan tamm/must

Tootekood
525878
Special Price 107,00 € Regular Price 119,00 €
Hinnavõit 12,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 8 tk
Toote mõõdud:
Laius: 56 cm Kõrgus: 75 cm Sügavus: 60 cm
Printerilaud Denver esindab kerget ning tagasihoidliku stiili. Artison tamme ja must toon ning maitsekas disain- nende kahe kooslus toob ruumi omapära ning mõjub lõõgastavalt. Hubase välimusega laud on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline, pakkudes ruumi printerile.

Printerilaud Denver on valmistatud vastupidavast puitlaastplaadist ja on viimistletud antrasiit tamme ja musta tooni kooslusena. Laual on mugavaks asjade hoiustamiseks kolm avatud riiuli osa.

Denver sarjast leiab väga palju erinevaid mööbliesemeid.

Materjal: puitlaastplaat, MDF mööbliplaat
Viimistlus: artisan tamm, antratsiit hall
Tootesari: Denver
-10%