Puhvetkummut Magic valge

Tootekood
99812
249,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 84 cm Sügavus: 40 cm
Puhvetkummut Magic võlub oma kerge, kuid samas ka silmapaistva disainiga. Valged puhtad jooned lisavad minimalistliku nooti ning kaasaegne betooni imitatsioon lisab põhjamaist kargust. Selline kooslus toob ruumi avarust ning on visuaalselt maitsekas ning kaunis. Sobitades kummutit teiste disainelementidega, loote ainulaadse sisekujunduse.

Kummut on valmistatud kvaliteetsest valgest puitlaastplaadist, pealmine plaat on betoonhalli viimistlusega. Kummutil on üks metallsiinidel liikuv sahtel. Kapil on neli ust- keskmise ukse taga üks reguleeritav vaheriiul ning äärmiste uste taga kaks reguleeritavat vaheriiulit. Pealmise plaadi kandevõime on kuni 30 kg. Jalad ning käepidemed on valmistatud plastikust.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Magic sarja tooteid.

Materjal: puitlaastplaat
Viimistlus: valge, betoonhall
Tootesari: Magic
Sama sarja tooted