Puhvetkummut Riga antratsiit/sonoma tamm

Tootekood
97472
239,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 153 cm Kõrgus: 88 cm Sügavus: 38 cm
Maitsekalt tagasihoidlikus stiilis puhvetkummut Riga võlub oma jõulise tooni ning minimalistliku disainiga. Kummutile annab iseloomu tamme imitatsioonis karkass ning koos kontrastse tooniga moodustavad nad harmoonilise koosluse, mis toob ruumi visuaalset avarust ning maitsekust. Hubase välimusega puhvetkummut on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Puhvetkummut on valmistatud kvaliteetsest puitlaastplaadist. Karkass on viimistletud tamme imitatsiooniga ning uksed ja sahtel antratsiithalli tooniga. Kummuti kahe äärmise ukse taga on kaks vaheriiulit ning kahe keskmise ukse taga üks vaheriiul. Kummutil on üks sahtel, mis liigub metallsiinidel.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Riga sarja kummuteid ning kappe.

Materjal: puitlaastplaat
Viimistlus: antratsiit, sonoma tamme imitatsioon
Tootesari: Riga