Raamaturiiul Cariba

Tootekood
510283
185,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 198 cm Sügavus: 38 cm
Põhjamaa disainiga viie riiulivahega kõrgem ruutriiul Cariba annab igale toale lisaväärtust oma võluva Skandinaavia stiilile omapärase mööbli ülesehitusega ning praktilise hoiustamisvõimalusega. Ruutriiulil on viis riiulivahet ning igal riiulil eraldavad vaheseinad. Ilusa kujundusega riiul loob toas rahuliku atmosfääri ning on äärmiselt praktiline mööbliese, kus hoiustada raamatuid, karbikesi, albumeid ja muid tarbeesemeid. Riiul Cariba sobib pea igasse siseruumi ning oma aegumatu välimuse tõttu omab pikka kasutusiga.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge tamm/lgrafiit