Raskustekk 4Living 150x200 cm

Tootekood
98180
95,00 € Püsikliendihind 76,00 €
Tarneaeg: 4-6 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 150 cm Sügavus: 200 cm
Raskustekk 4Living on praktiline ning mugav tekk. Raskustekk annab turvatunde, tänu raskusele keha lõdvestub paremini ja uinumisaeg lüheneb. Uuringud on näidanud, et selline tekk sobib hästi paljudele inimestele ning eriti stressis olevatele inimestele.

Raskustekk võib parandada keskendumisvõimet, rahustab psüühikat ja parandab motoorikat, aitab lõdvestuda, lihtsustab uinumist, aitab meeleolu ühtlustada st vähendab meeleolude kõikumist, suurendab turvatunnet.
Raskusteki kaal on soovituslik kaal umbes 10% kasutaja enda kaalust. Kuna inimesed tajuvad raskustunnet väga erinevalt, siis võib soovituslik kaal erineda märkimisväärselt soovituslikust kaalust. Sobib neile inimestele, kes ei tunne ennast kaasaegsete kergete tekkide all piisavalt turvaliselt ja vajavad raskuseks pleedi või teist tekki. Teki kaal 7 kg.

Materjal: pealiskangas sametine polüester, sisu polüester ja mikroklaashelmed
Värv: hall

NB!Raskustekk ei sobi inimestele, kellel on luumurrud, hingamis-või vereringesüsteemi haigused, halvenenud hingamisfunktsioon, tõsised nahahädad, klaustrofoobia või osteoporoos. Ohtlike olukordade vältimiseks peab kasutaja suutma ise teki pealt ära lükata.
Pesemisjuhend: soovitatav on üksnes plekieemaldus ja tuulutamine. Kui tekk vajab põhjalikku pesu, siis temperatuuril 40. Ei tohi kasutada loputusvahendit, trummeluivatust, triikimist ja keemilist puhastust.
-20%