Reguleeritav kirjutuslaud Comfortline hall/valge

Tootekood
99234
276,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 95 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 66 cm
Reguleeritav kirjutuslaud Comfortline on äärmiselt praktiline. Kirjutuslaud on ette nähtud kasutamiseks lastele alates 5.eluaastast, seega saab laps lauda kasutada aastaid. Lauale lisab ergonoomilisust lauaplaadi reguleeritav kaldenurk (kuni 40 kraadi), seega on seal mugav lahendada koduseid ülesandeid, lugeda või joonistada. Laual on mugav sahtel koolitarvete hoiustamiseks.

Kirjutuslaud on halli värvi ning valmistatud plastikust, MDF-ist ja metallist. Kasutatud matti värvi plastik ei lase tehisvalgusel peegelduda ning säästab lapse silmi. Laud on reguleeritava kõrgusega vahemikus 54-76 cm. Tööpinna mõõdud on 95x43,8 cm, lisaks 22,2 cm fikseeritud pinda kirjutuslaua tagumises osas.

Materjal: plastik, metall, MDF
Värv: hall, valge
Tootesari: Comfortline